26
лют.

Випускники Військової академії (м. Одеса) завітали з подарунками до учнів місцевої спеціалізованої школи-інтернату

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10782
  • Друк

Випускники Військової академії (м. Одеса) завітали з подарунками до учнів місцевої спеціалізованої школи-інтернатНапередодні випуску курсанти Військової академії (м. Одеса) відвідали вихованців Одеської спеціалізованої школи-інтернату №7 для дітей з наслідками поліомієліту і церебральними паралічами. У подарунок своїм юним друзям випускники академії привезли солодощі, альбоми та канцелярське приладдя для занять образотворчим мистецтвом.

Як розповів один з ініціаторів акції Андрій Якімечко, ідея з візитом та подарунками для дітей з особливими потребами виникла у випускників факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення у зв’язку з випуском.

– За кілька днів ми отримаємо офіцерські звання та роз’їдемося по нових місцях служби. Сьогодні власне ми скористалися останньою можливістю спільно зробити якусь добру справу, можливо, залишити про себе згадку в дитячих серцях, хоч чимось віддячити місту, яке упродовж навчання дарувало нам радість, натхнення та легендарний одеський колорит, – зазначив Андрій.

Дану ініціативу підтримало, як керівництво Військової академії, так і прихожани гарнізонного Храму Петра і Павла зі Львова, які також допомогли у зборі коштів на подарунки діточкам.

В гостях у вихованців інтернату військові поспілкувалися з дітлахами, розповіли про свою професію, а артист оркестру академії старшина Олександр Нестеренко виконав для учнів школи декілька жартівливих дитячих пісень. Щирі посмішки та гарячі оплески стали справжньою винагородою курсантам за їх ініціативу.

– Ми вдячні нашим друзям за подарунки і, найбільше, за сьогоднішній візит і щире спілкування з дітьми. Адже, не зважаючи на особливі потреби учнів, їм вкрай важливо не закриватися в стінах інтернату, активно долучатися до соціальних процесів. І подібні зустрічі з нашими воїнами – це ще один позитивний крок в цьому напрямку, – підкреслила директор школи Ольга Грауер.

Рейтинг
7 голосів