18
трав.

Мистецтво – натхнення молоді для нових добрих вчинків

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10643
  • Друк

Мистецтво – натхнення молоді для нових добрих вчинків00215 травня 2016 року курсанти 1 курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військової академії відвідали Художній музей, що розташований по вулиці Софіївської.

Під час проведення екскурсії військовослужбовці за участю досвідчених фахівців художнього мистецтва, які були надані керівництвом музею, познайомилися з шедеврами світових художників 18-19 і початку    20-го століть та поринули у незабутню атмосферу любові, затишку, краси, натхнення, тепла, переживань та грації. Всього курсанти відвідали 15 виставкових залів.

Крім цього, військовослужбовці факультету відвідали зал сучасного мистецтва, де представлені найкращі приклади українських народних майстрів, в яких передана вся велич, неповторність та ідентичність української нації.

Наприкінці екскурсії курсанти подякували керівництву і працівникам музею за проведену екскурсію. В свою чергу, представники музею висловили сподівання на подальшу співпрацю для можливості культурного збагачення майбутніх офіцерів та духовного розвитку сучасного українського війська.

 

Рейтинг
8 голосів