31
серп.

У Військовій академії (м.Одеса) підвели підсумки 2015-2016 навчального року

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8551
  • Друк

00129-31 серпня у Військовій академії пройшли навчально-методичні  збори з керівним складом академії та науково-педагогічними працівниками. Начальник Військової академії генерал-майор Гуляк О.В. доповів учасникам зборів про сучасні вимоги до якості підготовки майбутніх офіцерів у Військовій академії та визначив напрямки діяльності науково-педагогічного складу та командирів підрозділів щодо формування готовності майбутніх офіцерів до виконання завдань за призначенням, відповідно до вимог проведення антитерористичної операції на сході нашої країни.

В ході проведення зборів учасники обговорили питання підготовки військових фахівців тактичного рівня в сучасних умовах, організацію наукової та науково-технічної діяльності факультетів, кафедри в академії та перспективи розвитку наукової роботи військових фахівців.

Учасники зборів підвели підсумки освітньої діяльності за 2015-2016 навчальний рік, стану військової дисципліни та правопорядку, виконання програм польових виходів та практичної підготовки курсантів в навчальному році. Заслухали доповіді заступників начальника академії про підсумки роботи служб озброєння та тилу щодо забезпечення навчально-виховного процесу в академії.

На завершення зборів, генерал-майор Гуляк подякував колективу академії за плідну працю протягом 2015-2016 навчального року.

Рейтинг
9 голосів
Теги: Без тегів