07
вер.

До Дня воєнної розвідки у Військовій академії відкрито сучасний навчальний тренувальний комплекс з підготовки розвідників

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10044
  • Друк

Відкрито сучасний навчальний тренувальний комплекс з підготовки розвідниківНачальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк привітав професорсько-викладацький та курсантський склад факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення зі святом.

– Розвідка – це найважливіший вид бойового забезпечення. Розвідники працюють тоді, коли «мовчать» гармати. Ви обрали дуже нелегку та небезпечну професію. І нехай наявність цього сучасного навчального тренувального комплексу сприяє наполегливому опануванню вами важкої армійської науки, постійному нарощуванню потенціалу факультету та виходу на нові якісні рубежі навчальної підготовки.

Начальник академії наголосив, що будівництво сучасного навчально-тренувального комплексу це ще один важливий крок в напрямку реформування вишу та покращення умов підготовки майбутніх офіцерів.

Як розповів начальник факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення вишу полковник Юрій Гикало, будівництво комплексу тривало впродовж останніх півроку, а його наявність дозволяє курсантам щоденно вдосконалювати свої професійні навички в умовах, максимально наближених до бойових.

Відкрито сучасний навчальний тренувальний комплекс з підготовки розвідниківКомплекс уявляє собою полігон, на якому в ході занять на різних навчальних місцях курсанти матимуть змогу інтенсивно проводити тренування елементів бойової армійської системи, вчитися бузшумно пересуватися на складних ділянках місцевості, встановлювати мінно-вибухові пристрої та працювати на засобах розвідки, встановлених на бойовій техніці. Окрім цього, комплекс оснащений «killhouse» - спеціальним приміщенням без даху, призначеного для проведення тактичних тренувань «спецпризначенців» з відпрацюванням елементів ведення бойових дій в міських умовах.

Принципово, що цей урочистий захід співпав із святкуванням Дня воєнної розвідки України та 1-ю річницею створення факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, понад 20 відсотків офіцерського та курсантського складу якого мають досвід ведення бойових дій на Донбасі.

Святкування завершилися святковим концертом для курсантів академії, вокальні та хореографічні колективи привітали розвідників зі святом. Найбільше овацій отримав колектив курсантів Військової академії «COME ON».

 

Рейтинг
13 голосів
Теги: свято