18
жовт.

Курсанти Військової академії (м.Одеса) отримали міжнародні сертифікати від британських інструкторів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Курсанти Військової академії (м.Одеса) отримали міжнародні сертифікати від британських інструкторівУ Військовій академії (м. Одеса) відбувся черговий випуск слухачів курсів з логістичних операцій, що проходили під керівництвом британських інструкторів.

Цього разу навчання майбутніх українських офіцерів тривало два тижні, а головний акцент інструктори Королівського корпусу логістики робили на практичну складову.

Заняття проходили забагатьма логістичними напрямками та супроводжувалися обміном досвідом між українськими та британськими військовими. Зокрема, опановуючи практичні навички на території військового навчального закладу, курсанти готували їжу в польових умовах, на обладнанні іноземних колег здійснювали контроль якості пального, вивчали протипожежну безпеку, основи продовольчої номенклатури та гігієни, оцінювали ризики при роботі з пальним, вели облік продовольчого постачаннята успішно пройшли курс надання першої медичної допомоги.

За словами начальника кафедри тилового забезпечення Військової академії полковника Дениса Лісовенка, ці курси з логістичних операцій були спрямовані на подальше максимальне наближення системи підготовки майбутніх українських офіцерів до міжнародних стандартів.

― Акцент робився на практичну складову, що в свою чергу підвищило якість польової виучки курсантів. З допомогою британських інструкторів вони набули корисного практичного досвіду, ― розповів полковник Лісовенко.

Під час урочистої церемонії вручення курсантам сертифікатів про успішне завершення курсів з логістики британські інструктори подякували офіцерам й курсантам навчального закладу за надану допомогу в проведенні занять і за виявлену ними велику старанність й наполегливість у вивченні матеріалу.

 

Рейтинг
12 голосів