14
лист.

Зустріч з прекрасним

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10658
  • Друк

Зустріч з прекрасним Курсанти 1 курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння 13 листопада 2016 року відвідали виставу «Трубадур» в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету. Більшість з курсантів в Оперному театрі були вперше, отже отримали приємні враження від побаченого. На їхню думку найкрасивіша частина театру – це зал для глядачів. Він вишукано прикрашений різними ліпними орнаментами з тонкою позолотою. Театральне життя в Одесі веде свою історію з перших днів існування міста, а театр опери і балету по праву можна назвати старійшиною серед цілого ряду міських культурних установ. 10 лютого 1810 відбулася перша вистава.

Курсантам розповіли що театр був побудований в стилі віденського «бароко». Його фасади були прикрашені лоджіями, балконами, алегоричними скульптурними композиціями, що символізують всі види театрального мистецтва.

Ні в одному театрі немає такої вишуканої завіси. Площа сцени 500 кв. метрів, а унікальна акустика дозволяє доносити навіть шепіт зі сцени в будь-якому куточку залу.

Рейтинг
9 голосів