Кращі курсанти академії – випускники ліцею Богуна, відвідали свою Альма-матерПротягом тижня (21-25 листопада) в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна проходили урочисті заходи з нагоди 73-ї річниці з дня заснування цього славетного навчального закладу.

Командування ліцею та особисто начальник ліцею, Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук запросили своїх кращих випускників з різних куточків України відвідати ці урочистості.

24-25 листопада 2016 року першокурсники академії, цьогорічні випускники Київського військового ліцею імені Івана Богуна, відвідали урочисте святкування. Вони зустрілись зі своїми одногрупниками, вчителями, керівництвом ліцею. На зустріч приїхали майже всі випускники ліцею 2016 року. Курсанти Військової академії поспілкувались з молодим поповненням набору цього року та розповіли про навчання у нашому навчальному закладі.

На зустрічі з начальником ліцею, Героєм України генерал-майором Гордійчуком Ігорем Володимировичем, курсанти надали пропозиції, щодо внесення змін до предметів навчання та повсякденної діяльності ліцеїстів, орієнтуючись на предмети та життєдіяльність академії для того, щоб майбутнім курсантам було легше адаптуватися до умов навчання у вищих військових навчальних закладах після вступу.

Ця зустріч стала корисною, як для наших курсантів, так і для ліцеїстів. Керівництво ліцею запропонувало регулярно проводити заходи з відвідуванням курсантів вищих військових навчальних закладів.