22
груд.

В академії змагалися найрозумніші, найвеселіші і найкмітливіші!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

В академії змагалися найрозумніші, найвеселіші і найкмітливіші!Напередодні новорічних свят, вперше за історію створення Військової академії, відбувся конкурс команд КВК серед факультетів. Кожний з чотирьох факультетів представив свою команду: факультет підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ «Ассурійські тигри», курсанти-розвідники – «Полтора», курсанти факультету МТЗ – «Boysbаnd» і команда факультету РАО – «Патрон». До складу цих команд увійшли найвеселіші, найкмітливіші і найталановитіші курсанти. Виступ команд оцінювало компетентне журі, головою якого став – заступник начальника академії по роботі з особовим складом полковник Сергій Пальчик.

В академії змагалися найрозумніші, найвеселіші і найкмітливіші!Перший конкурс став «Візитівка», під час якого команди представили свої спеціальності і наголосили, що їх факультети найкращі! І зробили це так сміливо, яскраво і талановито, що жодний з вболівальників не залишився байдужим.

Наступний конкурс «Розминка» надав можливість учасникам команд проявити свою кмітливість на повну. Адже курсанти слухали музичні питання з відомих пісень і їм було необхідно за 30 секунд надати іскрометну відповідь. І на більшість запитань їм це вдалося!

Стандартний кавееновський «Конкурс капітанів» також прийшовся до смаку глядачам і вболівальникам, вони довготривалими оплесками оцінили кмітливість капітанів своїх команд, які без підготовки коментували надані веселі й неочікувані фотографії.

В академії змагалися найрозумніші, найвеселіші і найкмітливіші!Завершився конкурс домашнім завданням команд за темою «Як в армії зустрічають Новий рік!». Жарти з цієї проблематики, мініатюри з життя курсантських підрозділів, копіювання своїх командирів і начальників – все це було до смаку курсантам, які дивилися ці дійства! Веселий сміх, оплески, які переходили в овації, жартівливі коментарі із залу показали, що персонажі вистав були знайомі і дуже впізнанні.

Звичайно, що кожний конкурс визначає кращих. Тому, за результатами оцінок журі беззаперечним Переможцем конкурсу команд КВК стала команда факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння «Патрон», також її капітан – курсант 5 курсу молодший сержант Тимур Амілаханов став Переможцем номінації «Кращий капітан команди». А в номінації «Кращий актор» диплом і солодкий подарунок отримав курсант 2 курсу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення солдат Володимир Чернець.

Сподіваємося, що цей конкурс стане щорічною творчою традицією у Військовій академії. Адже всі присутні переконалися, що серед курсантів багато творчих особистостей і невичерпаний потенціал жартів!

Рейтинг
18 голосів