У Військовій академії пройшов 3-ій Чемпіонат академії  зі стрільби з автомату у вправі АК-3Збірна команда другого курсу факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ перемогла у великому стрілецькому турнірі 3-го Чемпіонату академії зі стрільби з автомату у вправі АК-3.

12 команд, які представляли навчальні курси та 70 учасників протягом двох тижнів боролися за звання найкращих стрільців зі штатної зброї сезону 2016-2017 року.

Змагання проводились при низькій температурі повітря та високій вологості. Але навіть в таких складних погодних умовах, загальний результат виступу стрільців, керівництво змагань оцінило як добрий. Рекорд академії минулого року збільшено на 6 очок і зараз складає 278 очок.

Чемпіон академії виконав норму кандидата у майстри спорту України, один стрілець виконав перший розряд, два — другий та два — третій спортивні розряди.

Результати командного заліку: 1 місце посіла команда 2 курсу факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ, 2 місце — команда 3 курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, а почесне 3 місце — команда 3-4 курсу факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ

Як повідомили організатори турніру стрілецькі змагання серед курсантів поступово стали такими ж популярними, як і марш-кидки, першості з гирьового спорту, футболу, армреслінгу, літнього військового біатлону та військово-спортивного комплексу. Після невеликої перерви спортсмени-стрільці та оргкомітет планують розпочати підготовку до Чемпіонату академії зі стрільби з пістолету.