02
черв.

Колектив академії влаштував дітям з військових родин справжнє свято

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9573
  • Друк

Колектив академії влаштував дітям з військових родин справжнє свято«Хай розквітають усмішки дитячі!» - саме під таким девізом-побажанням в академії відбулася яскрава святкова програма присвячена Міжнародному дню захисту дітей.

Офіцери та курсанти підготували для дітлахів з військових родин, справжнє свято з веселим музичним шоу аніматорів, майстер-класом з вироблення виробів з оригамі, конкурсом дитячого малюнку на асфальті. Кожна дитина отримала подарунки, які заздалегідь підготувала ініціативна група із батьків – мешканців військових містечок. Також хлопчики та дівчатка взяли участь у дитячій спортивній естафеті, змаганнях з дартсу та боулінгу, ознайомилися із озброєнням та військовою технікою.

Колектив академії влаштував дітям з військових родин справжнє святоЗавершився святковий захід концертним виступом артистів військового оркестру, які виконали разом з юними музикантами улюблені дитячі пісні, присвячені початку літніх канікул.

Цьогоріч, готуючись заздалегідь до 1 червня, колектив академії відпрацював нову програму в ефективному і цікавому для дітей ігровому форматі. Саме тому цей захід підкреслив важливість турботи про юне покоління, майбутніх захисників Батьківщини. Адже життя, не питаючи, виховує в них змалку самостійність й чітке розуміння нелегкої військової служби. Більш того, існує висока ймовірність, що діти військових продовжать сімейні династії, зануряться в цей звичний з їхнього дитинства світ, ставши вже дорослими.

Рейтинг
8 голосів
Теги: свято