26
лют.

У Військовій академії (м. Одеса) впроваджуються новітні методики та підходи у вивченні іноземних мов

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9054
  • Друк

У Військовій академії (м. Одеса) впроваджуються новітні методики  та підходи у вивченні іноземних мовНа кафедрі іноземних мов Військової академії (м. Одеса) проводиться інтенсифікація навчання іноземним мовам за допомогою новітніх методик та підходів.Науково-педагогічні працівники кафедри забезпечують якісне проведення практичних занять, використовуючи сучасні навчально-методичні комплекси («Headway», «Campaign», «AmericanLanguageCourse»), а також розробляють власні навчальні посібники. Для розвитку комунікативних вмінь та навичок у військовому виші активно використовуються сучасні технічні засоби навчання, а саме лінгафонні кабінети, відео та аудіотехніка.

За словами начальника кафедри іноземних мов Івана Чорненького в основі процесу навчання за інтенсивним методом лежить спілкування іноземною мовою, яке виступає одночасно метою навчання, основним засобом та умовою його досягнення. Під час інтенсивного комунікативного навчання і засвоєння іноземної мови використовуються мультимедійні технології. Курсанти академії вивчають англійську, німецьку та французьку мови за програмою «Іноземна мова», «Іноземна мова (військово-спеціальна мовна підготовка)», у тому числі іноземна мова за професійним спрямуванням. Своєю чергою слухачі курсів іноземних мов проходять інтенсивний курс вивчення англійської мови, по закінченні якого проводиться мовне тестування і за його результатами слухачам видаються свідоцтва про визначення рівня володіння іноземною мовою.  

- Визначений комплекс взаємопов’язаних за дидактичними завданнями різних видів змістовної навчальної інформації та комунікативних умінь, дозволяє показати курсантам та слухачам академії актуальність застосування запропонованого підходу, а також визначити напрямки подальших досліджень, - зазначив Іван Чорненький.

Сергій Даниленко,
м. Одеса
фото – Валентина Журавльова

 

Рейтинг
3 голосів