001В Конференц-залі Військової академії відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ої річниці Дня незалежності України.

На урочистих заходах були присутні учасники другого базового курсу підготовки військових священників (капеланів) військових частин Збройних Сил України.

Від імені керівного складу навчального закладу всіх присутніх гостей, а також офіцерів, військовослужбовців військової служби за контрактом постійного складу, працівників Збройних Сил України та курсантів привітав заступник начальника Військової академії з озброєння полковник Валерій Давидюк. Кращим представникам ВВНЗ були вручені грамоти та оголошені подяки з нагоди свят від голови Одеської обласної державної адміністрації та начальника Військової академії.

Начальник Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковник Ігор Павліченко також привітав всіх присутніх з державними святами, подякував особовому складу академії за якісну організацію проведення другого базового курсу підготовки військових священників (капеланів) військових частин Збройних Сил України. В урочистій обстановці Ігор Миколайович вручив військовим священникам (капеланам) Сертифікати учасників базового курсу.

Завершилися урочистості святковим концертом, в якому прийняли участь солісти та художні колективи 59 будинку офіцерів і Військової академії.

У цей святковий день бажаємо всім злагоди, сповнення надій і непохитної віри у торжество правди, волі і перемоги!