28
вер.

Свято хранителів мудрості

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8677
  • Друк

001До Всеукраїнського дня бібліотек у Військовій академії відбулося «Свято хранителів мудрості», в якому прийняли участь курсанти та працівники бібліотеки навчального закладу. З нагоди свята всіх присутніх привітав заступник начальника академії з навчальної роботи полковник Олег Миколайович Маслій та голова профспілкового комітету академії Халтурін Рувім Васильович, які наголосили, що це свято встановлено у зв’язку з великим внеском бібліотечних працівників України у розвиток освіти, науки і культури нашої держави та необхідністю подальшого підвищення ролі бібліотек у житті суспільства і зокрема й нашого навчального закладу. За подвижництво, за працю, за відданість справі вони подякували працівникам бібліотеки та побажали нескінченної енергії і міцного здоров'я.

Хтось із мудрих сказав: «Бібліотекар – це не професія, а стан душі, а ще – знахар». Тому на святі вшанували тих, хто присвятив бібліотечній справі усе своє життя, хто багато років тому переступив поріг бібліотеки і залишив назавжди в ній своє серце, для кого бібліотечна справа стала покликанням: Грушко Лідія Федорівна і Гильова Катерина Володимирівна – ветерани бібліотечної справи. Також теплі слова вдячності була сказані й на адресу співробітників бібліотеки: Козачинської Тетяни Василівни, Пігулевської Інни Вікторівни, Козлової Ірини Дмитрівни, Грозді Людмили Петрівни та завідувача бібліотеки – Павелко Ірини Іванівни.

002Учасники свята здійснили подорож в історію становлення книговидавництва та бібліотечної справи, переглянули сюжет про незвичайні і найкрасивіші бібліотеки світу та насолодилися легендами про книги. Із зацікавленістю всі присутні прослухали висловлювання видатних людей про бібліотеки і професію бібліотекара.

Для тих, хто жадає знань і самовдосконалюється, хто любить українську мову і книгу курсанти факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення присвятили пісні.

А завершився вечір декламуванням віршів курсантами факультетів підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння та матеріально-технічного забезпечення, які натхненно, з душею читали вірші Лесі Українки, Ліни Костенко, Тараса Шевченка та інших видатних поетів.

Серед курсантів, які приймали участь у святі, були і автори власних творів. Вірші власного написання глядачам представили - курсант 3 курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення солдат Олексій Співак та курсанти 1 курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення солдат Грицанов Віталій і сержант Поліщук Сергій.

Свято натхнення, краси й лірики завершилося бурхливими оплесками небайдужих глядачів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг
15 голосів
Теги: свято