проведено цільове інформування Рішенням Генеральної асамблеї ООН 9 грудня щороку відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. Саме в цей день у 2003 році було прийнято Конвенцію ООН проти корупції, до якої приєдналася й Україна.

У Збройних Силах України стало традицією проведення цільового інформування з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією. У Військовій академії також пройшов цей захід. Для науково-педагогічних працівників, командирів (начальників) структурних підрозділів старшим викладачем кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, кандидатом юридичних наук підполковником Юрієм Норчуком було проведено заняття в рамках тижня права і Міжнародного дня боротьби з корупцією. Юрій Володимирович надав присутнім вичерпну інформацію щодо основних дефініцій «корупції», проявів корупційного діяння, особливих правил офіційних дарунків, конфлікту інтересів та юридичної відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

Також в ході проведення цільового інформування перед присутніми виступили представники Третього Одеського центру щодо надання безоплатної правової допомоги, які представили військовослужбовцям та працівникам академії довідково-інформаційну платформу правових консультацій за аналогом Wikipedia та проінформували присутніх, що в базі правових консультацій міститься більше 1400 консультацій на найактуальніші правові питання, з якими звертаються клієнти до системи БПД. Окрім правової інформації в них міститься судова практика та зразки правових документів. Відповідно кожен має безкоштовний доступ до всієї інформації, що міститься в базі, та зможе не виходячи з дому отримати якісну правову інформацію. Представники Центру продемонстрували, яким чином можна скористатися базою правових консультацій.