05
лют.

Оркестр Військової академії виступив перед містянами з кращими хітами ХХ століття

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001Власну добірку кращих музичних композицій 20 століття представив слухачам на звітному творчому вечорі колектив концертного оркестру Військової академії (м. Одеса). Мистецький захід артисти організували на одній з найвідоміших сцен міста – у великій залі Одеської обласної філармонії.

Для презентації творчого доробку за минулий рік військові музиканти виконали найвідоміші хіти ХХ сторіччя різних жанрів. Під диригуванням начальника оркестру майора Михайла Гриваса, його заступника капітана Сафета Джемалядінова та капітана Олега Чуя музиканти подарували присутні в залі прекрасні класичні та джазові мелодії, рок-хіти, композиції з відомих фільмів та мюзиклів, твори вітчизняних композиторів.

Також під час звітного концерту разом з оркестром виступили солісти колективу заслужена артистка України Анна Галузінська, Олексій Гавриляк, Денис Мірошниченко та Олександр Нестеренко. Соло на роялі виконала спеціально запрошена гостя концерту лауреат багатьох міжнародних конкурсів Марія Марушко.

До початку концерту великий зал філармонії був заповнений майже вщент. Тут зібрались поціновувачі музичного мистецтва Одеси – від дошкільнят до поважних літніх людей. Також, підтримати колектив оркестру та насолодитись хорошою музикою, прийшли чимало військовослужбовців, членів їх родин та друзів Військової академії.

Кожен концертний виступ музикантів зал оцінював гучними оплесками та оваціями, а по завершенні творчого вечора слухачі ще довго не відпускали артистів зі сцени, висловлюючи, таким чином, своє захоплення їх мистецтвом.

Зазначимо, що цього року колективу оркестру Військової академії планує здійснити кілька концертних турів містами України.

Володимир Віват,

Фото автора.

 

 

Рейтинг
6 голосів