23
квіт.

Міжнародна науково-методична логістична конференція

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001Сьогодні в Збройних силах України триває розбудова нової системи логістичного забезпечення армії, яка призначена для плануванням потреб та оперативного забезпечення військ як у повсякденній діяльності, так і під час ведення бойових дій. До кінця 2020 року Командування Сил логістики має набути спроможностей як єдина військово-організаційна структура, що відповідає стандартам НАТО.

З метою визначення ключових питань підготовки фахівців логістики на етапі переходу до перспективної організаційно-штатної структури, на базі Військової академії відбулась Міжнародна науково-методична конференція «Актуальні питання підготовки фахівців логістики Збройних Сил України: зміст, технології, якість».

До конференції долучились представники замовників на підготовку військових фахівців, представники НАТО в Україні з 5 країн-партнерів, таких як США, Канада, Польська Республіка, Чеська Республіка, Великобританія, керівний склад Командувань видів Збройних Сил, оперативних командувань, представники ВВНЗ, закладів вищої освіти, військових частин.

В форматі Круглого столу, після доповідей на пленарному засіданні та огляду навчально-матеріальної бази, відбулось обговорення перспектив розвитку та проблемних аспектів впровадження нової системи логістичного забезпечення Збройних Сил України, перспектив підготовки військових фахівців логістики у Військовій академії.

Результатом обговорень стало одноголосне ухвалення рекомендацій конференції, ключовими з яких є: вважати Військову академію (м.Одеса) базовим вищим військовим навчальним закладом з питань підготовки фахівців логістики Збройних Сил України та подальше впровадження стандартів НАТО під час навчання курсантів, з урахуванням досвіду участі в ООС та досвіду розвитку логістики в Збройних Силах Чехії та Польщі.

Рейтинг
8 голосів