21
черв.

Урочиста подія з нагоди чергового випуску молодих лейтенантів у Військовій академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001

Майже 300 випускників отримали дипломи про закінчення Військової академії. Серед них офіцери десантно-штурмових військ, морської піхоти, військової розвідки, офіцери Сил спеціальних операцій, фахівці тилу, озброєння та фізичного виховання.

Випускники отримали первинні військові звання та дипломи про вищу освіту. Протягом 4-ох та 5-ти років навчання колектив академії доклав всіх зусиль, щоб хлопці та дівчата в повному обсязі засвоїли військову науку відповідно до обраного фаху.

Ми пишаємось нашими випускниками. Серед них: 29 випускників закінчили академію з дипломом з відзнакою. А троє з них стали золотими медалістами: Микола МАРУЩАК, Світлана ЧЕРНОБРИВЕЦЬ та Софія РЕВУЦЬКА.

Серед випускників 115 учасників антитерористичної операції, які нагородженні відзнакою Президента України «За участь в АТО», чотири випускника нагородженні Державною нагородою – орденом «За мужність – 3 ступеню», п’ятеро нагороджено медаллю «Захисник Вітчизни», дев’ятеро випускників нагородженні відзнаками Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

За роки навчання у Військовій академії випускники не лише здобули необхідний багаж знань для подальшої служби у військах, але й змужніли, зрозуміли відповідальність за свої вчинки, стали справжніми патріотами і захисниками нашої країни.

Усі випускники дуже добре показали свої фахові знання та військові навики під час держаної атестації та уже з понеділка увійдуть до бойових військових колективів усіх родів та видів військ Збройних Сил України.

Чимало випускників академії за роки навчання досягли високих результатів у змаганнях із різних видів спорту та досягнень у суспільному житті навчального закладу й міста.

На випуску був присутній начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України, генерал-лейтенант Руслан Хомчак, який привітав випускників з закінченням вишу и побажав нових перемог і успіхів у повсякденній службі на офіцерських посадах.

Також привітали лейтенантів заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський, заступник голови Одеської обласної ради Юрій Демчогло, Почесний громадянин м. Одеси, Одеської області Сергій Гриневецький та військові капелани Одеського гарнізону.

З напутнім словом до випускників звернувся почесний гість заходу: представник відділу оборонного співробітництва США в Україні, радник Збройних Сил США з питань доктрини та освіти майор Девід Росс.

Урочиста церемонія вручення дипломів про вищу освіту пройшла на плацу Військової академії. Головнокомандувач Збройних Сил України особисто прийняв участь у врученні дипломів.

002На випуску молодих лейтенантів були присутні: Голова Державної екзаменаційної комісії командувач Сил Спеціальних операцій Збройних Сил України генерал-лейтенант Ігор Луньов, заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з логістики – начальник логістики    генерал-лейтенант Сергій Кропивченко, командувач військ оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України      генерал-лейтенант Олег Вишнівський, представники командування Військово-Морських Сил України, оперативного та Повітряного командування «Південь», органи органів влади та місцевого самоврядування, громадські організації м. Одеси, військові капелани Одеського гарнізону, ректори вищих навчальних закладів, ветерани Збройних Сил, а також батьки випускників.

Лейтенантам були вручені дипломи та нагрудні знаки. Золотим медалістам була вручена грошова премія від Міністра оборони України.

Військова служба вимагає від сучасних офіцерів високого професіоналізму, компетентності, стійкої витривалості, а також здатності приймати виважені рішення в реальній бойовій обстановці.

По завершенні офіційної частини заходу, відбулася церемонія прощання молодих офіцерів з Бойовим прапором академії. Потім за традицією, лейтенанти пройшли урочистим маршем.

Випускників та гостей свята привітали народний художній колектив «Хореографічного» ансамблю «Мозаїка» Одеського будинку дитячої та юнацької творчості «Домінанта».

 

Рейтинг
19 голосів