02
жовт.

Хто минуле добре знає, Спадок роду зберігає.

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001Український інститут національної пам'яті (Південний міжрегіональний відділ) вже давно опікується культурологічною просвітницькою програмою серед військовослужбовців.

Разом з провідними одеськими істориками за організації директора центру Сергія Гуцалюка вже організована серія лекцій для військовослужбовців різних підрозділів та родів військ з історії Південної України.
Нинішню лекцію для курсантів та офіцерів Військової академії (м.Одеса) провів кандидат історичних наук, викладач історико-філософського факультету Одеського Національного університету імені Мечнікова Володимир Півторак. А присвячена вона була дуже цікавій і важливій для кожного, хто навчається в Одесі темі — розвінчанню імперського російського міфу щодо історії Південної Пальміри.
Слухачі дізнались про те — скільки років насправді Одесі. А також – хто і коли та за яких обставин заснував місто у далекому п'ятнадцятому столітті.
Присутні курсанти й викладачі вишу ознайомились також з цікавими картографічними джерелами, що нещодавно були введені до наукового обігу завдяки кропіткій пошуковій науковій роботі істориків у різних архівах Світу, зокрема, у Стамбульському османському архіві, де працював не один рік наш український історик, одесит Олександр Серба.
Збройні Сили – це сила!
Знання — це сила!
Разом ми – сила!

Рейтинг
2 голосів