24
груд.

Добрий звичай напередодні новорічних та різдвяних свят

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001Поширювати по всьому світу Вифлеємський вогонь миру, який запалений на місці народження Господа нашого Ісуса Христа, є добрим звичаєм напередодні новорічних та різдвяних свят. Щороку традиційно його розповсюджують скаути в різних країнах світу, зокрема й в Україні, щоб пригадати про прихід на землю нашого Спасителя, який визволяє нас від гріха та дарує духовну силу і любов. Долаючи відстані й кордони, вогонь потрапляє до всіх тих, хто вірить у силу добра і любові. Адже кожен з нас потребує відчути добробут і благополуччя, а також віру в світле майбутнє, особливо цьогоріч, коли український народ переживає чимало викликів та випробувань. 

Сьогодні, напередодні Різдва Христового, Національна Організація Скаутів України передала Вифлеємський вогонь миру в духовний центр Військової академії (м. Одеса), щоб зігріти любов’ю Ісуса Христа курсантські серця.

Щиро вдячні скаутам за те, що вони майже 30 років передають Вифлеємський вогонь – символ миру, який єднає український народ. Громади міст, лікарні, школи, сиротинці, державні установи та українські захисники у зоні бойових дій на Сході нашої держави – майже в кожен куточок України ви, дорогі скаути, поширюєте світло надії, проміння правдивого миру та тепло доброти. Радіємо, що всі представники скаутського руху в Україні продовжують активно працювати заради українського народу і Батьківщини.

Рейтинг
2 голосів