15
січ.

Семінарське заняття з дисципліни управління діями та тактика підрозділів десантно-штурмових військ

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

00115.01.2021 з курсантами 191 навчальної групи 2-го курсу факультету підготовки спеціалістів ДШВ проводилось семінарське заняття з дисципліни управління діями та тактика підрозділів десантно-штурмових військ за темою: «Десантно-штурмовий (аеромобільний, парашутно-десантний) взвод у наступі при захопленні (знищенні) об‘єкту у тилу противника».

В ході заняття обговорювались питання десантування і ведення наступального бою взводом при захопленні (знищенні) об‘єкту в тилу противника, послідовність та зміст роботи командира взводу з підготовки наступу при захопленні (знищенні) об‘єкту у тилу противника, відповідно процедури управління підрозділами (Troop Leading Procedure — TLP).
На занятті були присутні представники тренувальної місії в Україні UNIFIER, яку представляють військовослужбовці Збройних Сил Канади. Вони приймали участь в обговоренні питань семінару, здійснювали порівняльний аналіз, щодо стандартної процедури застосування парашутного взводу ЗС Канади під час десантування і ведення бою, надавали рекомендації.
Представники місії UNIFIER відмітили активну участь курсантів, оцінили рівень їх знань та методичні прийоми, які застосовувались керівником на семінарському занятті.

Рейтинг
2 голосів